Studenci jako policjanci?

Pomysłem na skorumpowaną policję w Pafos jest obsadzenie stanowisk absolwentami Akademii Policyjnej

Pafos do najbezpieczniejszych nie należy a zuchwałe kradzieże na kioski i domy to już chleb powszedni. Do takiego stanu, według odpowiedzialnych władz doszło, z powodu braku odpowiedniej liczby policji w mieście.


Wniosek jest jeden. Kiedy jesteśmy głodni bez pracy i środkòw do życia, to na pomoc przyjdą nam nowe oddziały mundurowych. 


Ale poważnie. Ostatnie dwa lata w Pafos nie były owocne. Bezrobocie dało się we znaki. Niektòre hotele zamknięto w marcu 2020 roku. Bez nadzoru, także one stały się łupem dla złodziei czy nawet, zostają nielegalnie zasiedlane przez bezdomnych i uchodźcòw.

Braki personelu wśròd policji, to też dobre wytłumaczenie samowolki. Ale chyba każdy wie, że obsadzone 30 lat temu posadki, opłacane przez lokalnych przestępców, prowadzą do przymykania oczu na wiele grup przestępczych.

Korupcja z Pafos miała się wyprowadzić wraz z obsadzeniem nowego Burmistrza, a tymczasem i ten trafia na opory policji w walce z przestępczością.

Problem obsadzenia „Dyrekcji” w Pafos jest ogromny, ale być może nowy nabòr absolwentòw Akademii Policyjnej troszkę wpłynie na morale starszych rangą funkcjonariuszy.

Po 3. maja, tuż po odbiorze dyplomòw, odsetek niedoboròw kadrowych w Pafos zostanie obsadzony nowymi świeżymi gotowymi do działania absolwentami, by lepiej wykonywać swoje wielowymiarowe obowiązki i przywracać poczucie bezpieczeństwa obywateli.

Znając zainteresowanie i dotychczasowe działania Komendanta Policji, Stylianosa Papatheodorou, w kwestiach związanych z bezpieczeństwem społeczeństwa, ten  odpowiedzialnie zbada powyższą kwestię i wzmocni Pafos znaczną liczbą nowych policjantów.

SeoHost.pl

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!