Powstanie nowy szpital w Limassol

W Limassol powstanie luksusowy, prywatny szpital

American Medical Center otworzy nowy szpital w Limassol, którego celem jest „przekształcenie” opieki zdrowotnej w kraju w sektorze prywatnym. Prace na projekcie o powierzchni 12 900 m2 rozpoczną się za kilka miesięcy i zakończą się około półtora roku później.

Stanie się jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali prywatnych w regionie” – oznajmiło centrum.

Szpital zostanie wybudowany naprzeciwko głównego komisariatu policji, w pobliżu szkoły technicznej.

Budynek będzie miał 10 pięter i 70 miejsc noclegowych, każdy pokój będzie miał własny balkon z ogródkiem. Cały budynek będzie otoczony zielenią. Pokoje dla pacjentów będą znajdować się na trzech najwyższych piętrach, aby zapewnić panoramiczny widok i poprawić zdrowie psychiczne.

Szpital będzie znajdował się poza systemem GESY i ubezpieczonym prywatnie lub samodzielnie płacącym za usługi zdrowotne będzie oferował pełen zakres usług i specjalizacji medycznych, odpowiadający potrzebom dynamicznie rozwijającego się miasta.

Amerykańskie Centrum Medyczne w Limassol będzie również oferować oddział pierwszej pomocy i ostry dyżur, oddział intensywnej terapii, pięć sal operacyjnych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i lądowisko dla helikopterów umożliwiające natychmiastowy transport pacjentów.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading