fbpx

Kolejna podwyżka cen paliw!

Od dziś, na większości stacji benzynowych, ponownie zdrożało paliwo

Cena Brent na świecie praktycznie się nie zmieniła i utrzymuje się na poziomie około 113 dolarów za baryłkę – pomimo to dziś koncerny naftowe mają informować właścicieli stacji benzynowych o nowych taryfach. 

W zależności od tego, kiedy właściciele stacji benzynowych otrzymają paliwo po nowych cenach, wzrosną również ceny na stacjach paliw. 

W sytuacji obserwowanej na arenie międzynarodowej i rozgrywkach Unii Europejskiej z Moskwą po rosyjskiej inwazji na Ukrainę nie jest łatwo mówić o deeskalacji cen. 

Ceny detaliczne produktów naftowych na Cyprze wpływa wiele czynników, takich jak cena importowa produktów, zapasy spółek naftowych w momencie importu paliw, kurs dolara w stosunku do euro oraz podatki narzucone przez państwo. 

Pełny, na bieżąco aktualizowany cennik paliw na cypryjskich stacjach benzynowych znajduje się na rządowej stronie tutaj.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

Bat na sklepy?

Uruchomiono specjalną infolinię do zgłaszania sklepów nie stosujących obniżki podatku VAT Służba Ochrony Konsumentów uruchomiła infolinię dla osób, które mogą zgłaszać firmy nieprzestrzegające obniżonego podatku

Czytaj Dalej

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!