Bójka nieletnich imigrantów w Pafos (film)

Prawdziwą bitwą nieletnich zakończył się mecz piłki nożnej – w ośrodku dla nieletnich imigrantów w Pafos

Pięciu nieletnich bez opieki, którzy zostali zakwaterowani w hotelu w Pafos, zostało lekko rannych podczas awantury, która wybuchła między dwiema grupami w piątek po południu. Jak poinformowała policja, interweniowała specjalna grupa zajmująca się zamieszkami.

Na zamieszczonym w sieci filmie wyraźnie widać, że młodzież używała do walki wszystkiego co wpadło jej w ręce – niszczono infrastrukturę wynajętego hotelu, rzucano stołami oraz krzesłami. Do szpitala trafiło pięć osób.

Policja coraz częściej jest wzywana do interwencji w wynajętym przez cypryjski rząd hotelu. Okoliczni mieszkańcy informują policję o nękaniu i kradzieżach – mieszkanie w tamtej okolicy staje się coraz bardziej uciążliwe.

Według rzecznika dyrekcji policji w Pafos Michalisa Nikolaou, przyczyną piątkowego incydentu była rzekomo konfrontacja między zaangażowanymi osobami podczas gry w piłkę nożną.

Przypomnijmy, że młodzież została przeniesiona do hotelu w Pafos z powodu tragicznych warunków życia w obozie dla uchodźców w Pournara.

Być może jakość życia młodych ludzi znacznie się poprawiła, z całą pewnością jednak okoliczni mieszkańcy stracili ciszę i spokój jaka tam była przed przesiedleniem młodzieży.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading