Będą kolejne dopłaty do urlopów

Ministerstwo Turystyki poinformowało, że w okresie od 1 maja do 31 lipca dopłaci mieszkańcom Cypru do wypoczynku na wyspie

Jeżeli mieszkacie na Cyprze i zamierzacie spędzić tutaj także urlop, ministerstwo przygotowało kolejny program dopłat do wypoczynku. Tym razem będzie on obowiązywał od 1 maja do końca lipca 2022 roku.


Lista obiektów noclegowych, w których będzie można skorzystać z dopłat pojawi się już wkrótce – ministerstwo rozpoczęło przyjmowanie wniosków od właścicieli hoteli i pensjonatów.


Najnowszy program będzie działał podobnie jak poprzednie – wystarczy udowodnić, że jest się mieszkańcem Cypru dzięki czemu do pobytu dopłaci cypryjski rząd.

Tym razem maksymalna cena za pobyt dwóch osób ze śniadaniem została ustalona na 100€ za dobę wtedy dofinansowanie wyniesie 20€ -doba w hotelu będzie Was kosztować 80€ ze śniadaniem dla dwóch osób.

Aby skorzystać z dofinansowania, w okresie od 1 maja do 9 czerwca minimalny pobyt musi wynieść 2 doby hotelowe, a od 10 czerwca do końca lipca 3 doby. Ministerstwo dopłaci tylko do pobytów nie dłuższych niż 10 dni.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading