fbpx

35€ za dobę w hotelu 5. gwiazdkowym na Cyprze

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Hotele 4. i 5. gwiazdkowe w programie dopłat dla mieszkańców Cypru

W sumie w programie biorą udział 132. hotele na całym Cyprze: 41 hoteli w dystrykcie Famagusta , 21 hoteli w Nikozji, 32 w Pafos , 16 w Larnace i 22 w Limassol, Do każdego noclegu, przy założeniu że spędzicie w hotelu minimum dwie noce, cypryjski rząd dopłaca 35% przy maksymalnej stawce za nocleg wynoszącej 60€. Oznacza to więc, że za dwie doby w hotelu zapłacicie maksymalnie 78€ za dwie osoby.


Plan dopłat do noclegów obowiązuje jeszcze przez tydzień – do końca maja 2021 roku. Prawdopodobnie ruszy ponownie w okresie jesienno – zimowym.


Przypominamy, ze aby skorzystać z usług hotelu należy mieć ważny SafePass, czyli być zaszczepionym minimum jedną dawką szczepionki minimum trzy tygodnie temu, chorować na COVID19 w okresie ostatnich trzech miesięcy lub wykonać szybki test antygenowy co 72 godziny.

Poniżej znajduje się lista hoteli biorących udział w programie – po kliknięciu nazwy dystryktu, otworzy Wam się nowa strona z listą dostępnych hoteli:

Wszystkie szczegóły dotyczące pobytu, okazanie dokumentów oraz rabat za noclegi należy uzgadniać bezpośrednio z hotelami biorącymi udział w programie.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!