fbpx

Pobyt na Cyprze na 7 dni od 899 zł + samochód za 14,50€ za dobę!

Myśleliście o zwiedzaniu Cypru zimą? No mowa oczywiście o tej naszej polskiej zimie gdzie króluje pogoda w kratkę, a głównie jest zimno i temperatura oscyluje w granicach 5-10°C. Jeśli marzy Wam się tańsze zwiedzanie wciąż ciepłej Wyspy Afrodyty – nie czekajcie czas pakować walizki. Pamiętajcie, że zimą na Cyprze możecie także pojeździć na nartach!

Firm organizujących zimowe wyjazdy na Cypr wcale nie jest tak wiele. My znaleźliśmy dla Was kilka interesujących ofert.

Oto jedna z nich – 7 dniowy pobyt w hotelu z dwiema gwiazdkami “Larco” w Larnace. W cenie 899 zł macie zagwarantowany przelot z Katowic do Larnaki i z powrotem a także noclegi. Niestety nie ma w tej cenie wyżywienia, ale jeśli chcecie możecie je wykupić na miejscu.

Zobacz ofertę hotelu tutaj >>>

Za 7 dniowy pobyt w hotelu z trzema gwiazdkami “San Remo” także w Larnace zapłacicie 899 zł  od osoby. W cenę wliczone są przeloty na trasie Warszawa – Larnaka, transfery do i z hotelu a także śniadania.

Zobacz ofertę hotelu tutaj >>>

Oczywiście tego typu ofert jest dużo więcej. Wszystkie oferty na pobyt na Cyprze możecie zobaczyć tutaj >>>. 

Ceny są zaskakująco niskie, a ofert jest naprawdę wiele. A może po prostu zabierzecie dzieciaki na krótki wypoczynek w czasie ferii? W końcu, jak już wspominaliśmy, zimą na Cyprze także pojeździcie na nartach. Specjalnie dla Was wybraliśmy oferty pokrywające się z zimowymi feriami w poszczególnych województwach:

Dla wszystkich, którzy zdecydują się przylecieć na Cypr, nasz partner wypożyczalnia samochodów General Car Hire z Larnaki przygotował specjalną ofertę – możecie wypożyczyć samochód na swoje cypryjskie podróże za jedynie 14,50€ za dobę! Przy wypożyczaniu nie potrzebna Wam będzie żadna kaucja ani blokada środków na karcie! Wystarczy, że zadzwonicie pod numer

+357 96 55 35 88

i omówicie wszystkie szczegóły dotyczące wypożyczenia samochodu z Panią Patrycją. Możecie oczywiście rozmawiać po polsku!


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!