Agia Napa zaprasza Polaków

Cypr walczy o nowe rynki turystyczne – na celowniku Polska.

Przedstawiciele Biura Rozwoju Turystyki z Agia Napy spotkali się w czwartek z dziennikarzami i przedstawicielami biur podróży z Polski. Jest to kolejny etap promocji skierowanej do nowych rynków turystycznych.


Jak udało nam się ustalić, miejscowość bardzo przypadła do gustu gościom z Polski. Ciekawe tylko czy uda się przełożyć to na przyjazd turystów.


Prezydent ETAP, burmistrz Ayia Napa, Christos Zannetou, poinformował o wysiłkach podejmowanych przez wszystkie lokalne organy w celu realizacji projektów, które jeszcze bardziej ulepszą produkt turystyczny rejonu Famagusty i wrażenia turystyczne odwiedzających. Wyraził jednocześnie optymizm, że w tym sezonie turystycznym, ze względu na bezpośrednie połączenie lotnicze Cypru z Polską, przyjazdy turystów z tego kraju, będą w stanie wypełnić dużą część luki pozostawionej przez Rosjan i Ukraińców.

ETAP planuje sprowadzić na Cypr kolejną grupę polskich biur podróży i dziennikarzy, którzy specjalizują się w tematyce turystycznej, w celu zaprezentowania regionu. 

Polska jest bardzo dobrym rynkiem, który sprowadza na Cypr wysokiej jakości turystów. 
Naszym celem jest do końca roku mieć więcej polskich turystów niż tych, którzy przybyli w okolice w 2019 roku – powiedział „Philenews” dyrektor ETAP Famagusta, Lakis Avraamidis

W Pafos już na każdym kroku słychać język polski – trzymamy zatem kciuki aby podobnie stało się w rejonie Agia Napy.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading