SeoHost.pl

Agia Napa zakazuje e-hulajnóg

Rada Miejska Ayia Napa zdecydowała, że ​​nie będzie udzielać licencji na elektryczne łyżworolki

Elektryczne hulajnogi nie będą licencjonowane w Ayia Napa, ponieważ są uważane za niebezpieczne zarówno dla społeczeństwa, jak i dla innych pojazdów kołowych poruszających się po okolicy – powiedział burmistrz Christos Zannettou.

Pan Zannetou stwierdził, że „Rada Miejska Ayia Napa zdecydowała, że ​​nie będzie udzielać licencji na elektryczne łyżworolki (e-hulajnogi – osobiste urządzenia do poruszania się), ponieważ obszary, w których można by ich używać, sąsiadują z chodnikami i sklepami w obszarach handlowych i są niebezpieczne przy każdej prędkości”.

Wraz ze zwiększonym ruchem pojazdów, tj. samochodów, autobusów i taksówek, który istnieje na ulicach Ayia Napa, uznano, że poruszanie się jest niebezpieczne – dodał.

Zauważył, że „uważamy za zbyt niebezpieczne powodowanie wypadków z możliwością nawet utraty życia, jak to miało miejsce w zeszłym roku”.

Jednakże, kontynuował pan Zannetto, „po rozpoczęciu sezonu turystycznego w Ayia Napa decyzja Rady Miejskiej może zostać ponownie oceniona”.

„Ze względu na zwiększoną liczbę odwiedzających Ayia Napa naszym celem jest ochrona zarówno osób, które będą podróżować po okolicy, jak i osób, które będą korzystać z tych urządzeń” – wyjaśnił.

No to mamy klops…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!