NIE dla młodzieży w Ayia Napie!

Koniec rozrywkowej Ayia Napy?

Bieżący sezon będzie ostatnim, w którym jedna z czołowych firm turystycznych Thomas Cook będzie promować Ayia Napę jako przyjazną imprezową przystań dla młodzieży w wieku 18-30 lat – poinformowali przedstawiciele firmy.

Firma zareagowała w ten sposób na apele burmistrza miasta o zakończenie „szaleństw” w Ayia Napie. Od przyszłego sezony miasto ma skupić się na rodzinach z dziećmi oraz na osobach starszych.

Burmistrz Ayia Napa Yiannis Karousos cieszy się z decyzji firmy. Jego zdaniem najwyższy czas zakończyć w mieście „tani wypoczynek młodzieży” i skupić się na dobrze sytuowanych klientach „wysokiej jakości”. W wywiadzie dla jednej z lokalnych gazet stwierdził, że „Ten rodzaj turystyki przynosi tylko problemy”. Jego zdaniem najwyższy czas się skupić na turystach, którzy w ciągu tygodniowego pobytu wydadzą w mieście 500£ a nie na studentach, którzy zostawiają zaledwie 150£. W wywiadzie powiedział także, że jego zdaniem większość właścicieli lokali powinna zrozumieć jego politykę i dostosować swoje firmy do aktualnych potrzeb.

No to ciekawie… Jeśli chcecie więc zaszaleć w Ayia Napie musicie przyjechać w tym roku!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!