fbpx

Uciekli z hotelu bez płacenia rachunku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jak informuje policja, zatrzymano dwóch brytyjskich turystów, którzy próbowali uciec z kraju, nie płacąc rachunku hotelowego w wysokości 586€

Według rzecznika policji turyści w wieku 34 i 23 lat przebywali w hotelu w Yeroskipou pomiędzy 18 a 24 listopada i wyjechali bez płacenia.

Według kierownika hotelu turyści spożywali jedzenie i napoje kosztujące 586€, za które nie zapłacili, i próbowali wyjechać z Cypru korzystając z lotniska w Pafos. Dwaj podejrzani zostali zlokalizowani na lotnisku w Pafos i zatrzymani przed wejściem na pokład samolotu do Wielkiej Brytanii.


W większości wypadków, turyści “uciekinierzy” nie są zgłaszani na policję.


Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, kilkanaście dni temu podobna sytuacja miała miejsce w jednym z hoteli w Limassol. Wysokość niezapłaconego rachunku wyniosła wtedy kilka tysięcy euro.

ZOBACZ TAKŻE:
>>> Hotelarze żądają szczepień >>>

Klienci tego hotelu “używali” życia w placówce zamawiając najdroższe alkohole i jedzenie i podpisując rachunki ze wskazaniem opłaty przy wyjeździe.

Niestety, turyści zniknęli z hotelu trzy dni przed planowanym końcem pobytu pozostawiając do zapłaty gigantyczny rachunek.

Hotel zgłosił sprawę na policję dopiero trzy dni po wyjeździe gości.

I szukaj wiatru w polu.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!