Specjalnie dla naszych czytelników – nowy polski numer wypożyczalni z Pafos

Świetna wiadomość dla tych co chcą wypożyczyć samochód!

Wprawdzie koszt połączeń telefonicznych z Polski na Cypr nie jest wysoki, ale dłuższa rozmowa telefoniczna na przykład w sprawie dokładnego ustalenia warunków wynajęcia samochodu może nadszarpnąć wakacyjny budżet.

Po naszych namowach, specjalnie dla naszych czytelników, wypożyczalnia samochodów CTT Car Rental z Pafos, uruchomiła specjalny, polski numer telefonu. Nie tylko ustalicie wszystkie szczegóły wynajmu po polsku, ale nie zapłacicie za połączenie więcej niż za normalną rozmowę w Polsce! Podczas wypożyczenia samochodu nie spotkają Was żadne dodatkowe niespodzianki i opłaty (nie ma żadnych ukrytych opłat). Jeśli podróżujecie z dziećmi – dostaniecie dla nich foteliki gratis!

Bez znaczenia jest to gdzie chcecie odebrać samochód – pracownik wypożyczalni podstawi Wam go w dowolne miejsce na Cyprze. Co ciekawe jest to jedna z nielicznych wypożyczalni, która nie ma nic przeciwko temu abyście udali się na północ właśnie ich samochodem. Oczywiście w tym wypadku będziecie musieli ponieść dodatkowe koszty ubezpieczenia OC płatnego podczas wjazdu na strefę okupowaną.

Dzwońcie śmiało do naszej rodaczki Agnieszki pod polski numer telefonu (+48) 576 606 064 lub pod cypryjski numer (+357) 99 18 59 25. Możecie się z nią także skontaktować przez Facebooka (klikajcie tutaj) lub mailowo: agnieszka.ctt-carhire@hotmail.com.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!