Wypożycz samochód – bez kaucji i po polsku

Będziecie na Cyprze? Warto wynająć samochód!

 

Wypożyczalnia samochodów CTT Car Rentals z Pafos oferuje swoje usługi na terenie całego Cypru. To kolejna, polecana przez nas wypożyczalnia w której nie będziecie musieli płacić kaucji na czas wynajęcia samochodu. Podczas wypożyczenia samochodu nie spotkają Was żadne dodatkowe niespodzianki i opłaty (nie ma żadnych ukrytych opłat). Jeśli podróżujecie z dziećmi – dostaniecie dla nich foteliki gratis.

Bez znaczenia jest to gdzie chcecie odebrać samochód – pracownik wypożyczalni podstawi Wam go w dowolne miejsce na Cyprze. Co ciekawe jest to jedna z nielicznych wypożyczalni, która nie ma nic przeciwko temu abyście udali się na północ właśnie ich samochodem. Oczywiście w tym wypadku będziecie musieli ponieść dodatkowe koszty ubezpieczenia OC płatnego podczas wjazdu na strefę okupowaną.

Ceny? Wszystko uzależnione jest od rodzaju samochodu i okresu czasu na jaki chcecie go wypożyczyć. Mały samochód możecie już mieć za 10€ dziennie. Wydaje nam się, że to niezła cena. W ofercie wypożyczalni znajduje się ponad 90. różnych samochodów – do wyboru do koloru (manualne i automatyczne skrzynie biegów, benzyniaki i diesle). Co istotne wypożyczalnia posiada także samochody dla 7,8 czy 9 osób (dwie rodziny mogą więc wypożyczyć jeden samochód i wspólnie zwiedzać Cypr).

Wypożyczalnia znajduje się w Pafos – dokładną lokalizację zaznaczyliśmy na mapce:

Samochód możecie zarezerwować on-line klikając w poniższy baner. Możecie także zadzwonić do naszej rodaczki Agnieszki pod polski numer telefonu (+48) 576 606 064 a jeśli jesteście na Cyprze pod cypryjski numer (+357) 99 18 59 25 lub zapytać ją o wszystko poprzez wiadomość na Facebooku (klikajcie tutaj). Możecie także napisać do Agnieszki maila na adres: 

 

agnieszka.ctt-carhire@hotmail.com