Rosną nam mali piłkarze (zdjęcia, film)

Daniel Sikorski z Aris Limassol odwiedził polską szkołę w Limassol

Daniel Sikorski nie zapomina o Polakach mieszkających na Cyprze. W styczniu gościliśmy go na finale WOŚP w Limassol na który dotarł razem z Mariuszem Stępińskim. Panowie przekazali wtedy gadgety ARIS’u na naszą licytację – sprzedały się za całkiem niezłe pieniądze…

Tym razem, Daniel trenował uczniów polskiej szkoły w Limassol. Zobaczcie sami:

Aris Limassol przygotował krótki film z tego wyjątkowego wydarzenia, zobaczcie sami:

Już niebawem do Daniela Sikorskiego i Mariusza Stępińskiego może dołączyć kolejny Polak. Jak informują polskie media związane z piłką nożną, na testy przyleciał pomocnik Jagiellonii Białystok Karol Struski – pisaliśmy już wcześniej o pojawiających się na ten temat plotkach w naszym wcześniejszym tekście.

Jak twierdzą rodzice dzieci uczęszczających do polskiej szkoły, młodzi ludzie byli zafascynowani spotkaniem. Nieoficjalnie wiemy, że część z nich planuje zapisanie się do szkółek piłkarskich. Oczywiście tych związanych z Aris’em.

Gratulujemy Urszuli Kosińskiej pomysłów urozmaicających naukę i z niecierpliwością czekamy na informacje związane z kolejnym spotkaniem. Przypomnijmy, że dzieciaki już wcześniej spotkały się między innymi z Tomaszem Stockingerem (pisaliśmy o tym tutaj).


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading