SeoHost.pl

Kolejni Polacy w Aris Limassol?

Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe” powiedział, że Aris Limassol jest zainteresowany kolejnym Polakiem

Widać wyraźnie, że Aris Limassol pokochał grę Polaków. Przypomnijmy, że członkami limassolskiej drużyny są Daniel Sikorski oraz Mariusz Stępiński. Ten ostatni jest niestety kontuzjowany – podczas spotkania z AEK Larnaka w marcu zerwał ścięgno Achillesa i czeka go długi proces leczenia.


Aktualnie Aris gra w I lidzie i zajmuje piąte miejsce w tabeli.


Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, władze Arisu Limassol sondują możliwość pozyskania Jacka Góralskiego i Karola Struskiego.

Jacek Góralski jest aktualnie kapitanem drużyny w kazachskim Kajracie Ałmaty – jego kontrakt kończy się w grudniu przyszłego roku. Jak twierdzą pracujący w branży sportowej dziennikarze Jacek znajduje się na liście transferowej.

Z kolei 21. letni Karol Struski jest zawodnikiem Jagielloni Białystok i gra w podstawowym składzie drużyny. W tym sezonie zaliczył 25 występów w polskiej Ekstraklasie.

Przypomnijmy, że obecnie w cypryjskiej ekstraklasie występuje sześciu Polaków: Daniel Sikorski, Mariusz Stępiński, Jakub Łabojko, Kamil Wojtkowski, Patryk Procek i Kacper Chorążka.

Panowie! Czekamy na Was!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!