fbpx

Przyjechać czy odwołać wyjazd na Cypr?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Od kilku dni powtarzacie to same pytanie: czy na Cyprze jest bezpiecznie?

Od momentu sklasyfikowania przez ECDC Cypru jako kraju wysokiego ryzyka epidemiologicznego (kategoria czerwona) zasypujecie nas pytania dotyczącymi przyjazdu na Cypr. Postaramy się odpowiedzieć na nie przedstawiając realia panujące na wyspie.

Z polskiego punktu widzenia nic się nie zmieniło – Polska jest “zielona” i przylatujemy bez testów i obowiązkowych szczepień


Na wyspie, z punktu widzenia turysty, wszystko funkcjonuje normalnie jak w czasach przed pandemią. Turysta powinien mieć przy sobie wygenerowany przed lotem CyprusFlightPass na podstawie którego może korzystać ze wszystkich atrakcji wyspy. Jedyną różnicą z minionych czasów jest obowiązek noszenia maseczek w obszarach zamkniętych (sklepy, kina, autobusy, restauracje itp.) oraz w zatłoczonych miejscach na zewnątrz.

Relacje naszych czytelników pokazują jasno – Cypr jest bezpieczny i można świetnie spędzić tutaj czas. Pamiętajcie jednak o zasadach powrotu do Polski – opisaliśmy je szczegółowo na https://cypr24.eu/podroz/


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!