Po pożarze wysypiska powietrze jest w normie

Pomimo pożaru wysypiska w Pentakomo jakość powietrza jest w normie

Jak informuje Departamentem Inspekcji Pracy (TEE ) jakość powietrza w rejonie Pentakomou mieści się w granicach jakości powietrza określonych przez odpowiednie przepisy na podstawie pomiarów w Zygi i Mar.

W komunikacie nadawanym przez IGT Departament stwierdza, że ​​stężenia zanieczyszczeń w atmosferze, w wyniku pożaru w rejonie Pentakomou , na podstawie pomiarów naziemnych stacji monitoringu jakości powietrza w rejonach Zygi i Mari oraz wyjątkowo i z zastrzeżeniem do pomiarów stacji naziemnej Cyprus Electricity Authority w Kalavasos, mieszczą się w granicach jakości powietrza określonych przez odpowiednie przepisy.

TEE dodaje, że monitoruje ewolucję zjawiska za pośrednictwem swoich stacji naziemnych.

Każdy może samodzielnie sprawdzić w czasie rzeczywistym pomiary rejestrowane na stacjach za pośrednictwem strony internetowej www.airquality.gov.cy.

Przypomnijmy, że pożar, który wybuchł na składowisku śmieci OEDA Pentakomos, został opanowany w wtorek przez naziemne siły gaśnicze w połączeniu z dwoma śmigłowcami straży pożarnej.

Wciąż trwa dogaszanie śmieci – strażacy nie mogą używać tradycyjnych środków gaśniczych ze względu na zagrożenie dla środowiska.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading