fbpx

Młodzi Brytyjczycy rozrabiają

Młodzi Brytyjczycy lubią zaszaleć w lokalnych klubach – w końcu pozostają poza jakąkolwiek kontrolą

W ciągu ostatnich lat, spowodowanych epidemią koronawiusa, Cypr był oazą spokoju – nie słychać było o całonocnych wybrykach turystów. Teraz zaczyna to się zmieniać.

W ostatni weekend do szpitala w Pafos przewieziono trzy młode osoby będące pod wpływem alkoholu. Trójka turystów z Wielkiej Brytanii wymagała pomocy lekarskiej na tamtejszym oddziale ratunkowym.

Gdy kobiety zorientowały się, że trafiły do szpitala, jak zeznali świadkowie, wprost oszalały. Zaczęły przeklinać personel, krzyczeć – nie pomogła nawet interwencja dyżurnego policjanta, który próbował ich uspokoić. W końcu zaatakowały jedną z pielęgniarek uderzając ją w głowę.

Dyżurny poinformował je, że zostaną zatrzymane – turystki nie chciały spędzić nocy pod policyjną eskortą i zaczęły uciekać. Policjant okazał się prawdziwym gentelmanem i im zbytnio w tym nie przeszkadzał.

Wobec trzech kobiet wydano nakazy aresztowania – jedna z nich, 22. latka, została niedługo po ich wydaniu aresztowana i zatrzymana do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. Trwają poszukiwania kolejnych kobiet.

Wszystkim zostaną postawione zarzuty znieważenia publicznego, napadu na policjanta, napadu i zadania pielęgniarce rzeczywistego uszczerbku na zdrowiu, a także ucieczki z aresztu.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Jedno jest pewne – nie uda im się wsiąść do samolotu – ich dane osobowe są policji świetnie znane.

Nie wiadomo co stanie się z policjantem gentelmanem… Być może on także zostanie pociągnięty do odpowiedzialności dyscyplinarnej za swoją “męską” postawę…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!