fbpx

Kolejny karnawał bez parady

Po raz kolejny nie odbędzie się parada karnawałowa w Limassol.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej, burmistrz Limassol zapewniał, że mieszkańcy tęsknią za karnawałem, który w przypadku Limassol kojarzy się głównie z wielką paradą. Być może to właśnie z tego powodu postanowiono tradycyjny karnawał odwołać…


Tegoroczne imprezy karnawałowe odbędą się w podobny sposób jak te w roku ubiegłym. Ponownie nie będzie parady – będą natomiast małe, lokalne imprezy w pomieszczeniach zamkniętych.


Oczywiście odwołanie tradycyjnego karnawału jest tłumaczone przez władze miasta obostrzeniami związanymi z pandemią. Nikt jednak nie zaprzeczył, że nie odbędzie się parada samochodowa – taka miała miejsce w ubiegłym roku.

Imprezy będą organizowane przez 11 dni z rzędu – wstęp na nie będzie całkowicie bezpłatny. Wydarzenia tegorocznego karnawału zostały zamieszczone na stronie  https://www.limassolmunicpal.com.cy/el/program-limassol-carnival 

Warunkiem udziału w imprezach jest wcześniejsza rezerwacja miejsc poprzez stronę internetową www.tickethour.com.cy. Jak informują władze gminy jednorazowo można otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!