fbpx

Limassol odwołuje parady karnawałowe w 2021

Gmina Limassol ogłosiła, że w 2021 parada karnawałowa z powodu pandemii zostanie odwołana. W pisemnym oświadczeniu gmina stwierdziła, że ​​jej rada została zmuszona do odwołania wszystkich dużych wydarzeń, które są częścią karnawału. Oznacza to, że zarówno główna parada, jak i dziecięca, która normalnie odbywa się kilka dni wcześniej, nie odbędzie się w przyszłym roku.

Parada karnawałowa w Limassol, ważne wydarzenie dla mieszkańców, odbywa się każdego roku tuż przed Wielkim Postem. W 2021 r. Główna defilada miała się odbyć 13 marca.

Warunki pandemii zmuszają nas do zmiany karnawału w 2021 r. Nie można organizować imprez masowych, takich jak wielka parada i parada dzieci.
Radość, zabawa i optymizm, jakie daje Karnawał w Limassol, nie powinny być pozbawiane mieszkańców Limassol i wszystkich naszych rodaków, zwłaszcza w tym czasie, kiedy potrzebują tego bardziej niż kiedykolwiek – napisano w oświadczeniu

Gmina zapowiada organizację szeregu imprez, które będą możliwe przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.foto: Leonid Mamchenkov


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!