fbpx

Jednak doleciał! Pierwszy bezpośredni polski lot!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Prawie pół roku trwała przerwa w bezpośrednich lotach do Polski – wczoraj Ryanair wznowił loty do Krakowa!

Szczerze powiedziawszy, sami spodziewaliśmy się tego, że ze względu na sytuację epidemiologiczną zarówno w Polsce jak i na Cyprze, ten lot zostanie odwołany. No i spotkało nas miłe zaskoczenie – lot odbył się zgodnie z planem.

Samolot Boeing 737-8AS z polskim numerem rejestracyjnym SP-RSA wystartował z Krakowa dokładnie o 15:44 (minutę przed czasem) i 15 minut przed czasem wylądował na lotnisku w Pafos. Po krótkim postoju wykonał lot na trasie Pafos – Tel Aviv – Pafos i o godzinie 23:35 wyleciał do domu, czyli do Krakowa.


Trasę Kraków – Pafos – Kraków obsługuje polska firma BUZZ Airlines – jest ona spółką córką Ryanair. Samoloty w nowym malowaniu mają pojawić się jeszcze w tym roku.


Przypomnijmy, że przez najbliższy miesiąc to jedynie Ryanair będzie wykonywał bezpośrednie loty na polskich trasach, potem dołączą inni przewoźnicy. Kolejne trasy, polski przewoźnik będzie uruchamiał sukcesywnie od maja tego roku.

Najbliższy lot na trasie:

zaplanowany został na najbliższą środę 31.03.2021 roku.

Mamy nadzieję, że od teraz prościej będzie dostać się do Polski (na Cypr) – szkoda jedynie, że obsługiwana jest jedynie jedna trasa.

Przypominamy, ze zarówno w przypadku lotów do Polski jak i na Cypr obowiązują pewne zasady podróży – aktualny stan prawny opublikowaliśmy w naszym tekście na stronie https://cypr24.eu/podroz/


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!