Irytujące fotoradary

Szefostwo Wydziału Ruchu Drogowego poinformowało o zaobserwowanych incydentach niszczenia kamer, które w ubiegłym roku zostały zamontowane na kilku cypryjskich ulicach.

Operatorzy tychże nagrań zauważyli członków społeczeństwa, którzy niewymownymi ruchami skierowanymi do kamery pokazują swoje niezadowolenie z ich obecności oraz wyrażają gestami swoje uczucia do operatorów kamer. Są gesty gróźb i niezadowolenia. Są też i tacy, którzy po dokonaniu wykroczenia wracają na miejsce przestępstwa i rzucając kamieniami czy innymi przedmiotami próbują zniszczyć kamery.


Szef naszej Redakcji zapytał mnie ostatnio czy informacja o gołębiach pocztowych w Pafos jest primaaprilisowym żartem. Nie, nie jest żartem. I również ta, którą teraz podajemy także nie jest dowcipem


Policja nierzadko odnajduje wandali i kilka spraw już trafiło do sądu.

Przy okazji przekazania tych informacji, Wydział Ruchu Drogowego apeluje także do społeczeństwa w sprawie fałszywych maili z prośbą o dokonanie płatności za dokonane przestępstwa drogowe. Jest to oszustwo. Policja na tę chwilę kontaktuje się ze społeczeństwem tylko drogą pocztową.

Ale nie gołębiem.

Także takich mandatów też nie przyjmujcie.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!