fbpx

Gmina usunie pojazdy

Larnaka ostrzega: po trzech tygodniach będziemy usuwać pojazdy!

Gmina Larnaka wystosowała komunikat, w którym ostrzegła właścicieli samochodów, że ich pozostawienie na dłużej niż trzy tygodnie skutkować będzie ich przejęciem na rzecz władz lokalnych i usunięciem.


W wielu cypryjskich miastach, bez problemu, można znaleźć uszkodzone, pozostawione pojazdy.


W komunikacie Gmina Larnaka stwierdza, że:

(…) w ramach obowiązków określonych w art. 92A ustawy o gminach wszystkie pojazdy/obiekty, które są unieruchomione przez okres dłuższy niż trzy tygodnie na określonym obszarze, będą uważane za porzucony.
(…) w przypadku, gdy konkretny pojazd/przedmiot nie zostanie przemieszczony w ciągu czterech tygodni od dnia, w którym stosowne zgłoszenie/zgłoszenie zostanie dokonane przez Gminę, Gmina Larnaka jest uprawniona do wdrożenia wspomnianych przepisów

Trudno powiedzieć w jaki sposób właściciele będą informowani, być może będzie to po prostu informacja naklejona na porzuconym pojeździe.

Jeżeli więc zostawiliście gdzieś swój stary samochód – lepiej sprawdźcie co się z nim teraz dzieje.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

2300 zgłoszeń we FixCyprus

Od 27 września działa aplikacja FixCyprus , dzięki której obywatele mają możliwość informowania Wydziału Robót Publicznych o napotkanych problemach na sieci drogowej. Inżynier Wykonawczy Departamentu Robót Publicznych, Aristotelis Savva , gościł w piątek (18.11)

Czytaj Dalej
error: UWAGA: Zakaz kopiowania!