fbpx

Gigantyczne kolejki do punktów szczepień

Zaszczepienie w punkcie walk-in wymaga kilku godzin stania w kolejce

Jak poinformują nas czytelnicy, zaszczepienie się “z biegu” w punktach walk-in jest praktycznie niemożliwe. Jeżeli planujecie zaszczepić się pierwszą lub trzecią dawką, musicie przygotować się na kilkugodzinne stanie w kolejce.

Podjechaliśmy do centrum szczepień w Limassol aby zaszczepić się trzecią dawką. Czekała na nas gigantyczna kolejka – zrezygnowaliśmy – napisał czytelnik


W kolejce nie muszą stać osoby, które zarejestrowały się na portalu szczepień. W tym przypadku nie ma opóźnień – wystarczy przyjść na wyznaczoną przez portal godzinę.


Prawdziwy boom na szczepienia trwa od piątku czyli od dnia kiedy ogłoszono nowe zasady SafePass. Codziennie we wszystkich punktach szczepień tworzą się gigantyczne kolejki.

ZOBACZ TAKŻE:
>>> Najnowsze, cypryjskie obostrzenia >>>

Aby uniknąć stania w kolejce należy dokonać rejestracji terminu szczepienia poprzez portal szczepień.

W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.

Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.


U osób, u których od ostatniego szczepienia nie minęło sześć miesięcy zostanie wyświetlony odpowiedni komunikat.

Zamiast tracić czas w kolejce – lepiej zapiszcie się na konkretny dzień i godzinę.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie: