fbpx
  • Paphos 10'C 🌥
  • Limassol 10'C 🌧
  • Nicosia 10'C 🌥
  • Larnaca 10'C 🌥
EnglishGreekPolishRussian

Delfiny na Cyprze? Oczywiście, ale w naturze a nie w akwarium!

Delfiny na Cyprze? Ale tylko na otwartym morzu – mamy na to dowód!

Jeśli chcecie zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku musicie się wybrać na wycieczkę łodzią. Podczas prawie trzy godzinnego rejsu łodzią Dolphin Boat Safari popłyniecie z Ayia Napy do Famagusty.

Wierzcie nam na słowo, wybrzeże Ayia Napy i Protaras od strony morza wygląda zupełnie inaczej niż od strony lądowej. Na łodzi nigdy nie ma tłumu, jest rodzinna atmosfera a kapitan wszystko dokładnie wyjaśnia co widać i gdzie jesteśmy.  Podpłyniecie bardzo blisko skał, przepłyniecie pod kamiennym mostem, wpłyniecie do grot…

Jeśli nie pływaliście jeszcze w masce na otwartym morzu – podczas tego rejsu będziecie mieli taką możliwość aż dwukrotnie. I nie musicie martwić się o maski – są na łodzi dostępne gratis.

W drodze powrotnej wypłyniecie na otwarte morze i być może uda Wam się zobaczyć delfiny. Kapitan jest chyba w czepku urodzony bo praktycznie zawsze to mu się udaje! Może Wam także uda się nakręcić taki film jak my nakręciliśmy!

Wszelkich informacji udzieli Wam po polsku Monika pod polskim numerem telefonu

(+48) 536 96 69 44

lub jeśli jesteście już na Cyprze pod numerem cypryjskim (+357) 99 19 07 03.

Jeśli zarezerwujecie do końca maja swoją wycieczkę i powiecie Monice, że jesteście czytelnikami Cypr24 – dostaniecie 10% rabat!

 

Skomentuj

Więcej w tym temacie:


No posts found!