Dolphin Boat Safari – gwarancja niesamowitych przeżyć

Widzieliście delfiny i żółwie na żywo? Możecie je zobaczyć w ich naturalnym środowisku!

Wystarczy się wybrać na jeden z proponowanych i polecanych przez nas rejsów.

Podczas prawie trzy godzinnego rejsu łodzią Dolphin Boat Safari popłyniecie z Ayia Napy do Famagusty. Wierzcie nam na słowo, wybrzeże Ayia Napy i Protaras od strony morza wygląda zupełnie inaczej niż od strony lądowej. Na łodzi nigdy nie ma tłumu, jest rodzinna atmosfera a kapitan wszystko dokładnie wyjaśnia co widać i gdzie jesteśmy.  Usłyszycie historie Famagusty. Podpłyniemy bardzo blisko skał, przepłyniemy pod mostem, wpłyniemy do grot…  Pływaliście już w masce na otwartym morzu? podczas tego rejsu będziecie mieli taką możliwość aż dwukrotnie. I nie musicie martwić się o maski – są na łodzi dostępne gratis. W drodze powrotnej wypłyniecie na otwarte morze i być może uda Wam się zobaczyć delfiny. Kapitan jest chyba w czepku urodzony bo praktycznie zawsze  to mu się udaje! Wycieczka kosztuje 30€ od osoby (zniżka 50% dla dzieci do 12. lat) i rozpoczyna się o godzinie 10:00. W cenę macie wliczone napoje i niesamowite przeżycia.

Wolicie zobaczyć żółwie? Wybierzcie się na rejs Turtles Safari. Rejs na Konnos trwa 2 godziny. Z otwartego morza zobaczycie Ayia Napę i Konos. Podczas tego rejsu także popływacie w otwartym morzu! W okresie letnim praktycznie zawsze można zobaczyć żółwie przez szklane dno łodzi. Zresztą nie tylko żółwie, ale całą florę i faunę morską. Żółwie w okolicach Konnos mają swoje legowiska. Cena wycieczki to 20€ (zniżka 50% dla dzieci). W cenę wliczone są napoje.

Jeśli wolicie zobaczyć zachód słońca – musicie wybrać się na wieczorną wycieczkę Sunset Trip. Czy nie romantycznie byłoby spędzić ten czas z bliską osobą przy lampce szampana? Albo zrobić na łodzi imprezę? W cenę 25€ od osoby wliczony jest szampan i inne napoje. Naszym zdaniem warto – tych wspomnień nikt Wam nie zabierze! Początek 2,5 godzinnej podróży jest uzależniony od godziny zachodu słońca – więc po szczegóły musicie zadzwonić do Moniki.

A może chcecie zorganizować sobie prywatną wycieczkę?

Wszelkich informacji udzieli Wam po polsku Monika pod polskim numerem telefonu

(+48) 536 96 69 44

lub jeśli jesteście już na Cyprze pod numerem cypryjskim (+357) 99 19 07 03.

 

 

Skomentuj

Z Katowic, Poznania i Warszawy

za 299 zł (wliczony bagaż główny i podręczny)

kliknij po szczegóły >>>

×