Cypryjskie Call Center

W ciągu tygodnia powinno zacząć działać cypryjskie call center – uzyskamy wszystkie informacje pod jednym numerem telefonu.

W ciągu najbliższych dni ma zostać oddana do użytku centrala telefoniczna, która początkowo będzie obsługiwała Ministerstwo Pracy i Wiceministra Opieki Społecznej i która ma na celu likwidację nieodebranych telefonów. 

Odpowiednia umowa z konsorcjum Infocredit Group Ltd / Infocredit SPV Ltd jest podpisana od zeszłego roku i do tej pory podawane były różne terminy funkcjonowania Centrum Kontaktu z Obywatelem.

Niedawno minister pracy Kyriakos Kousios zapowiedział, że Call Center zostanie uruchomione w lutym i wszystko wskazuje na to, że tym razem termin ten zostanie potwierdzony.

Jak informuje Philenews, ile nie wydarzy się coś nieoczekiwanego, Centrum Telefoniczne zostanie otwarte w ciągu najbliższego tygodnia konkretnie albo 28 lutego, albo w pierwszych dniach marca.

Z tych samych informacji wynika, że ​​numer kontaktowy do obywateli będzie czterocyfrowy i prawdopodobnie będzie to 1450,

Centrum Komunikacji będzie dostępne dla obywateli codziennie, od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00. do 17:00.

W pierwszej fazie Centrum Kontaktu z Obywatelem będzie działać jako pojedynczy punkt informacyjno-obsługowy dla Służb Ubezpieczeń Społecznych Ministerstwa Pracy oraz dla Służby Zarządzania Świadczeniami Socjalnymi Wiceministra Opieki Społecznej.

Zgodnie z planem wszystkie ministerstwa rządu zostaną także podłączone do centrum, aby obywatele mogli kontaktować się z jednym numerem telefonu w celu uzyskania wszelkich informacji.

Podczas niedawnej prezentacji pracy Ministerstwa Pracy Kyriakos Kousios stwierdził, że dziś liczba nieodebranych połączeń do różnych służb i departamentów Ministerstwa wynosi około 3 tys.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading