15 placówek do zamknięcia

Jeżeli właśnie w tych oddziałach macie swoje konta, niebawem zostaną one zamknięte a Wasze rachunki przeniesione do innych placówek

Od poniedziałku, 4 lipca, na Cyprze ma pozostać jedynie 60 oddziałów Bank of Cyprus. Dla porównania w 2019 roku było ich 86.

Polacy, którzy mieszkają na Cyprze już wiele lat pamiętają zapewne czasy, kiedy na jednej ulicy, praktycznie obok siebie, można było zobaczyć trzy konkurujące ze sobą banki – nieistniejące już Laiki, Bank of Cyprus oraz Hellenic Bank. ten pierwszy, w wyniku kryzysu bankowego, został przejęty przez Bank of Cyprus a oddziały zaczęto likwidować.

Proces ten postępuje, bank tłumaczy się, że i tak większość spraw możemy załatwić drogą internetową. Ale niestety, w istniejących placówkach zaczynają tworzyć się kolejki…

Do końca miesiąca zlikwidowanych zostanie kolejnych 15 placówek.

W Nikozji zamknięte zostaną placówki Akaki, Arediou, Astromeritis, Agia Varvara, Dali, Lycabettus, Deftera, w rejonie Larnaka / Famagusta: Mosfiloti, Anglisides, Dherynia, Makariou-Paralimni, Liopetri a w Limassol i Pafos: Misiaouli i Kavazoglou, Pissouri oraz Apostolou Pavlou.

Jeżeli macie więc rachunki w któryś z wymienionych powyżej placówek, sprawdźcie swoje maile i skrzynki pocztowe – z całą pewnością zostaniecie przez bank poinformowani który oddział, od lipca, będzie obsługiwał Wasze konto.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading