fbpx

Zwierzęca dola

Animal Party planuje zmiany. To bardzo dobre wiadomości dla miłośników zwierząt.
Przede wszystkim piętnastodniowa szansa dla zwierząt w schroniskach musi się skończyć. Stop eutanazji zdrowych zwierząt.
Jak wiecie to tylko z kieszeni wolontariuszy i datków zwierzęta w schroniskach są utrzymywane przy życiu dłużej niż pozwala na to prawo. To okrutne.
Ale miało być o zmianach.
Zatem zwierzaki zdobędą szansę na znalezienie domu bo ten przepis ma zniknąć!
Poza tym gminy mają zająć się problem zatruwania zwierząt. Kary dla tych którzy mają takie pomysły. Do tej pory to nawet burmistrzowie dawali przyzwolenie na strzelanie do psów, Basta! Nawet wyłapywanie psów będzie miało humanitarny wymiar.
Kolejnym z pomysłów jest opodatkowanie od posiadania zwierzaka. Nie lubimy podatków ale te środki wspomogą zwierzaki ze schronisk.
Programy sterylizacji. O tym już może słyszeliście? To dla kotów bezdomnych. Jeśli może jakiś przybłęda zdobył wasze serce i dla niego zawsze stoi pełna micha, możecie go bezpłatnie wysterylizować, ale wcześniej będziecie musieli zajrzeć do zaprzyjaźnionego weterynarza lub skontaktować z Animal Party, a tam wszystkie informacje otrzymacie. To już niedługa przyszłość.
Trzymamy kciuki.

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!