Zwiedzanie miast

Zapewne Wy jak każdy często podróżujecie po Europie. Często zastanawiacie się w jaki sposób dotrzeć z lotniska, które często jest położone daleko poza miastem, które chcecie odwiedzić. Biorąc pod uwagę fakt, że chcemy jak najszybciej dostać się do centrum miasta proponujemy Wam zapoznanie się z ofertą firmy Terravision, która obsługuje swoimi komfortowymi autokarami większość z najpopularniejszych lotnisk. Autokary są wyposażone w darmowe WiFi (możecie od razu po wejściu do autobusu poinformować rodzinę, że bezpiecznie wylądowaliście i jedziecie dalej), skorzystać z toalety czy kupić gorące napoje.

Autokary obsługują lotniska między innymi w Londynie, Rzymie, Mediolanie czy dzięki współpracy z polską firmą, w Modlinie. Zresztą sprawdźcie sami tutaj (strona może się otworzyć w innym języku, ale można go zmienić na górze na polski).

Ale to nie wszystko. Jeżeli już dotrzecie do wybranego miasta możecie je zobaczyć kupując bilet na piętrowy autobus Hop&Go. Na górze strony (tutaj) w jej menu znajdują się Wycieczki i tam można kupić bilet na tego typu wycieczkę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zobaczyć najważniejsze punkty turystyczne miasta. Autobus podwiezie Was wszędzie. Jeden kupiony bilet jest ważny przez 24 lub 48 godzin a autobusy kursują średnio co 10-15 minut. Można wysiadać na dowolnym przystanku a potem wsiadać do kolejnego autobusu po zwiedzeniu atrakcji i oczywiście zrobieniu zdjęć. Tego typu wycieczki są bardzo fajne bo można w krótkim czasie zobaczyć całe miasto i nie trzeba jeździć innymi środkami transportu. Kolejną ciekawostką jest to, że wcześniej kupione przez bilety są tańsze niż te kupione u kierowców lub „obwoźnych” sprzedawców.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading