fbpx

Zosia wygrała – dzięki Waszym głosom!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Zosia Panayi zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowej kampanii Fundacji Green Team

Działania fundacji skierowane są na: wspieranie edukacji w zakresie ekologii i wykorzystania najnowszych technologii, recyklingu i odnawialnych źródeł energii wspomaganie rozwoju techniki, wynalazczości i innowacyjności upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości wspieranie integracji przedstawicieli różnych krajów na płaszczyźnie naukowej, oświatowej, kulturalnej i społecznej pomoc grupom zagrożonym wykluczeniem społecznym

Teraz Zosia zostanie oficjalną Twarzą Fundacji Green Team.

Czasem wystarczy niewiele, aby uszczęśliwić druga osobę. Sofia swoją nagrodę (kupon o wartości 250 zł do wykorzystania międzynarodowo online w Empiku postanowiła przekazać potrzebującym dzieciom.

Jej produkcja zostanie upubliczniona w mediach i portalach społecznościowych oraz wysłana do najważniejszych instytucji polonijnych , które dedykowane są Polonii i Polakom na całym świecie, w tym wielu Ambasad RP, TV Polonia, Kancelarii Papieża Franciszka, Kongresu Oświaty Polonijnej i wielu innym.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, bo bez was nie byłoby to możliwe. Nagroda zostanie przekazana w Wigilię jako prezent świąteczny. Na pewno będzie wielka radość.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!