20% zniżki w WizzAir!

Szczerze powiedziawszy, już chyba wszyscy przyzwyczailiśmy się do zniżek w WizzAir – ta firma tak ma. Od grudnia jest to już 5. oferta zniżkowa na loty tego przewoźnika. Niestety, nie kupicie biletów na wakacje, a i z super cenami jest coraz trudniej. No bo co to za oferta, jeśli bilet w wakacje bez bagażu można w WizzAir kupić za 577 zł w dwie strony, a jednocześnie PLL LOT proponuje bilety z bagażem 23 kg za 579 zł w dwie strony (dostępne są tutaj)? Jednak mimo wszystko informujemy Was o tej ofercie.

Tylko dziś do północy możecie kupić bilety z 20% zniżką na loty WizzAir. Zniżka dostępna jest dla wszystkich i nie musicie być członkiem klubu Wizz. Oczywiście, jak zawsze zniżka dotyczy tylko cen za przelot a nie podatków czy opłat. W obniżonej cenie dostępne są także taryfy z bagażem!

Korzystajcie z naszych kalendarzy, ale uwaga pokaże Wam się cena bez zniżki – zniżka zostanie naliczona już po tym jak wybierzecie konkretne loty!

Możecie także bezpośrednio kupić bilety na stronie przewoźnika:

 

Jak tanio wyszukać loty radzimy tutaj, rozkład lotów znajdziecie tutaj.

Co ciekawe, po raz pierwszy przewoźnik ograniczył czas na jaki możecie kupić bilety – zniżka jest ważna na loty wykonywane do 31. marca 2017. Przypominamy jednak, że na terminy wakacyjne nadal obowiązuje promocja PLL LOT – szczegóły znajdziecie tutaj.Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading