Zniżki dla zaszczepionych

Ponad 200 hoteli bierze udział w programie rabatowym dla zaszczepionych

Ponad 200 hoteli na Cyprze bierze udział w rządowym programie, który obowiązuje od 16 lipca do 31 sierpnia, który dotuje koszty zakwaterowania turystycznego dla osób zaszczepionych lub niedawno wyleczonych z koronawirusa.

Program, który jest otwarty dla obywateli i stałych mieszkańców może okazać się silną zachętą dla osób organizujących wakacje, powiedział dyrektor generalny Stowarzyszenia Hotelarzy (Pasyxe) Philokypros Roussounides.

Państwo pokryje 35% kosztów pokoju dwuosobowego za maksymalną cenę 80 euro za noc, w tym śniadanie przy minimalnym pobycie na trzy noce dla osób, które zostały zaszczepione lub wyzdrowiały z Covid-19 w ciągu ostatnich 180 dni – oznacza to faktyczny koszt dla klienta 50€ za pokój za dobę ze śniadaniem


Program rozszerza krajowy program motywacyjny, który obowiązywał już przed lipcem i sierpniem i potrwa do listopada


Poniżej znajdziecie listę hoteli, które biorą udział w programie (według dystryktów):

– Prowincja Famagusta
– Dystrykt Larnaka
– Dystrykt Limassol
– Dystrykt Nikozja
– Dystrykt Pafos

Uprawnieni są wszyscy stali mieszkańcy, którzy zostali zaszczepieni co najmniej jedną dawką szczepionki lub którzy wyzdrowieli z Covid-19 do 180 dni przed pobytem w hotelu. Osoby powyżej 16. roku życia muszą przedstawić hotelowi dowód szczepienia lub dowód wyzdrowienia z Covid-19 w formie drukowanej lub elektronicznej.

Wszelkie formalności związane z pobytem załatwicie na miejscu w hotelu.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!