Zniżka w WizzAir!

WizzAir proponuje dziś 20% zniżki na wszystkie loty z Polski i do Polski. Nie ma w tej promocji żadnych ograniczeń czasowych – jedyne ograniczenie jest takie, że zniżka obowiązuje tylko członków Wizz Discount Club. Zniżka dostępna jest dla wszystkich i nie musicie być członkiem klubu Wizz. W obniżonej cenie dostępne są także taryfy z bagażem!

Czasem pytacie czy warto jest zostać członkiem klubu WizzAir. Na grafice obok macie podpowiedź. Roczne członkostwo w klubie kosztuje 29,99€ dla dwóch osób lub 49,99 zł dla 6 osób. Aby jednak skorzystać ze zniżki zawsze musi podróżować członek klubu. Koszt członkostwa zwraca Wam się już po podróży w dwie osoby tam i z powrotem wraz z dużym bagażem podręcznym lub rejestrowanym. Każdorazowo dostajecie minimum 10€ zniżki na każdy bilet i 5€ rabatu na bagaż. Więc jeśli korzystacie z WizzAir minimum dwa razy w roku na loty tam i z powrotem zaczynacie naprawdę oszczędzać.

A jak kupić członkostwo? Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję przy kupnie biletu i od tego momentu cieszycie się rabatem.

Jest jeszcze jedna metoda na uzyskanie członkostwa WizzAir. Ta jest darmowa. Wymaga jednak otworzenia konta w Raiffeisen Polbanku i wyrobienia specjalnej karty kredytowej WizzAir (zobaczcie tutaj). W przypadku wyrobienia tej karty będzie Was obowiązywać tak zwany Cash Back i część wydanych pieniędzy będzie pojawiać się na Waszym koncie Wizz – pieniądze te będziecie mogli wykorzystać potem do zakupu innych biletów – czyli jest taka możliwość, że będziecie mieć bilety całkowicie za darmo.

Zobaczcie kalendarze lotów z Cypru i na Cypr:

Możecie także zobaczyć loty na stronie przewoźnika:

Jak tanio wyszukać loty radzimy tutaj, rozkład lotów znajdziecie tutaj.

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading