Znamy więcej szczegółów dotyczących koncertu

Do koncertu coraz bliżej – udało nam się ustalić więcej szczegółów dotyczących jego przebiegu

Zadajecie mnóstwo pytań dotyczących przebiegu koncertu Katarzyny Skrzyneckiej i Marka Kaliszuka na Sandy Beach w Pafos. Postanowiliśmy je wszystkie zebrać i „hurtowo” na nie odpowiedzieć.

Najczęściej pojawiającym się pytaniem jest to o miejsce gdzie koncert się odbędzie – podajemy dokładną lokalizację na mapie:


Na plażę można dojechać autobusem linii 615 z portu w Pafos – należy wysiąść na przystanku Chlorakas 7 (Azia/Helios Bay Hotel). Autobus kursuje co 15-20 minut. Szczegółowy rozkład jazdy można znaleźć na tej stronie internetowej tutaj.

Tuż przy plaży znajduje się parking dla samochodów – bez problemu znajdziecie miejsce parkingowe, jeżeli zdecydujecie się na przyjazd własnym pojazdem.

Pojawiają się także pytania dotyczące wyposażenia okolicy, pytacie między innymi o to, czy będzie gdzie usiąść, czy będzie można coś zjeść, czy się napić.


Jak widzicie na zdjęciach (po kliknięciu otworzą się w pełnej wielkości) na plaży znajduje się wszystko: jest świetnie zaopatrzony bar (można w nim płacić kartą płatniczą), są stoliki, krzesełka i leżaki są także wyłożone deskami dróżki, którymi można dojechać do miejsc siedzących z wózkami.

Miejsce jest w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Na plaży zostanie rozstawiona scena na której wystąpią nasi artyści – będzie profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie. Z całą pewnością wszyscy, którzy dotrą na koncert zobaczą i usłyszą artystów w pełnej okazałości.

A co z jedzeniem?

Polska Wspólnota na Cyprze zadbała także o żołądki gości. Przed i podczas koncertu będzie można zakupić polską kiełbasę z grilla (płatność jedynie gotówką) z chlebem oraz dodatkami. Jak nas zapewniono cena będzie bardzo konkurencyjna.


Co z biletami?

Osoby, które kupią bilety online poprzez stronę internetową (tutaj) fizyczny dowód zakupu biletu otrzymają przy wejściu po podaniu numeru zamówienia oraz nazwiska na które została dokonana rezerwacja. Bilety nadal są dostępne w sprzedaży online.

Można także kupić bilety fizyczne, dostępne są już teraz w polskim biurze wycieczek Urszuli Rzepeckiej (Danaes Ave 15, Kato Pafos) oraz w biurze firmy BlueNet (Apostolou Pavlou Ave 39, Pafos).
Bilety posiadają także polscy rezydenci biur podróży – można się z nimi kontaktować telefonicznie (Piotr +357 965 00 470, Tomek +357 968 93 325, Aga +357 944 67 300 i Eliza +357 998 70 722).

Cena biletu to 15€ bez znaczenia gdzie zostanie kupiony. Bilety będzie można także zakupić tuż przed wejściem na wydarzenie – apelujemy jednak o wcześniejszy ich zakup.

Czy organizowany jest transfer z innych miast?

Organizator nie zapewnia i nie organizuje transferu z innych miast. Są jednak osoby, które zdecydowały się na organizację dojazdu na miejsce transferu. Osoby, które chcą przyjechać na koncert ale nie mają transportu powinny kontaktować się bezpośrednio z Patrykiem (95 996 200) w przypadku dojazdu z Agia Napy i Larnaki oraz z Tomkiem (968 93 325) w przypadku dojazdu z Limassol.

O której zaczyna i kończy się koncert?

Koncert zacznie się o godzinie 19:30 a występ potrwa około półtorej godziny.

Wejście zostanie otwarte około 18:30 i wtedy popłyną pierwsze nuty. Zabawę będzie rozkręcał DJ Casper.

Nie potrafimy określić o której zabawa się zakończy – wszystko będzie zależało od naszych gości, gdyż po koncercie rozpocznie się Beach Party, które może nawet trwać do białego rana.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading