Złóżcie radiowe życzenia bliskiej osobie

Wspólnie z Polskim Radio na Cyprze CYPRINA uruchamiamy jedyny w swoim rodzaju koncert życzeń – w końcu trzeba jakoś świętować Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Jak zapewne doskonale pamiętacie, radia można słuchać w każdy czwartek – początek audycji o godzinie 19:00 (18:00 czasu w Polsce).

Dziś mamy Dzień Mężczyzny – pisaliśmy o tym już wcześniej, w poniedziałek natomiast mieliśmy Dzień Kobiet. Proponujemy Wam złożenie wyjątkowych, osobistych życzeń bliskim osobom za pomocą przekazu radiowego. Wystarczy, że klikniecie w przycisk WhatsApp – zostaniecie przeniesieni do dedykowanej grupy Radia CYPRINA i cypr24.eu


Wyślij swoje życzenia


Swoje życzenia możecie nagrać (zostaną wtedy odtworzone) lub je po prostu napisać – zostaną odczytane przez prowadzących audycję. Nie zapomnijcie podać tytułu oraz wykonawcy piosenki jaka powinna zostać wyemitowana po Waszych życzeniach!

Jedyne co będziecie musieli potem zrobić to wspólnie słuchać Polskiego Radia na Cyprze CYPRINA – Wasze życzenia z całą pewnością zostaną wyemitowane! Radio będziecie mogli posłuchać jutro na naszej stronie – wystarczy kliknąć PLAY (polska audycja jest dostępna w każdy czwartek od godziny 19:00):

[radio_tools]


Do dzieła! Nagrywajcie, wysyłajcie życzenia – takiej niespodzianki z całą pewnością nikt się nie spodziewa!


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading