Złote Piaski

Złote Piaski – chyba najlepiej znane Polakom miejsce w Bułgarii. Tam w czasach PRL jeździli wszyscy, których było stać na zagraniczne wyjazdy. Teraz zmieniło się nie do poznania i nadciągają tam wszyscy, którym nie straszna jest całodobowa zabawa. Można je porównać do cypryjskiej Agia Napy – tyle tam się dzieje. Możemy tylko wspomnieć, że bułgarskie plaże nad Morzem Czarnym są bardzo popularne wśród młodych Brytyjczyków i Rosjan. Jedno jest pewne – jest tam cztery razy taniej niż na Cyprze a to dla niektórych ma znaczenie.

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy będą mieli szczęście dostać urlop najbliższego lata – od lipca będzie nowe połączenie z Larnaki bezpośrednio do Warny. Niestety bilety nie są jeszcze dostępne we wszystkich systemach rezerwacyjnych, ale stopniowo tam trafiają.

Jeśli więc znudziło Wam się na Cyprze, a planujecie jakiś wypad na urlop do innego kraju – weźcie pod uwagę właśnie to miejsce na mapie Europy. Morze Czarne ma bardzo wiele do zaoferowania. Jedno jest pewne – dużo nie wydacie. No chyba, że naprawdę zaszalejecie a będzie gdzie się bawić.

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!