fbpx

Zimowa plaża w Agia Napa?

Plaża Makronisos może stać się plażą dostępną także w okresie zimowym

Nie ma co ukrywać – są zimą dni, kiedy strach wyjść z domu, ale są także takie, gdy człowiek zastanawia się nad tym czy czasami nie wskoczyć w kąpielówki i nie wykąpać się w morzu.

Okazuje się, że gdy nachodzą was takie myśli wcale nie jesteście wyjątkami – jest dużo więcej takich osób.

Burmistrz Christos Zannetos spotkał się z pływakami zimowymi, których zapewnił, że gmina będzie nadal zapewniać zaplecze i przeprowadzać małe projekty mające na celu dalszą modernizację plaży Makronisos tak aby była odpowiednia także do pływania zimą.

Mowa o plaży Makronisos w Agia Napie.


Na plaży ponownie zostanie uruchomione specjalne zadaszenie, członkowie stowarzyszenia pływaków zaapelowali o dalsze wsparcie ich projektów.

Członkowie stowarzyszenia będą towarzyszami podróży w celu wyznaczonym przez Gminę, aby plaża Makronissos była zimową plażą, co jest możliwe, biorąc pod uwagę, że z roku na rok liczba zimowych pływaków-członków Stowarzyszenia gwałtownie rośnie – napisano w komunikacie

Zaapelowano do burmistrza o przydzielenie funduszy na zatrudnienie ratownika w okresie zimowym.

Burmistrz zapewnił, że zrobi wszystko aby zimowa turystyka rozwijała się w mieście i jeżeli pozwolą na to możliwości finansowe Gminy, zrealizuje kwestie poruszane przez zimowych pływaków.

Jeżeli zamierzacie więc popływać w morzu zimą – zapraszamy na Cypr…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!