fbpx

Pilot zemdlał lecąc na Cypr!

Jak informuje portal Polish Express samolot pasażerski lecący z Newcastle na Cypr musiał lądować awaryjnie w Bułgarii po tym, jak jeden z pilotów zemdlał za sterami.

Pasażerowie byli przerażeni, gdy zobaczyli pilota leżącego na podłodze w kokpicie podczas gdy załoga samolotu próbowała go cucić. Jeden z mężczyzn lecący samolotem powiedział „The Sun”:

To było przerażające. Zobaczyłem przez otwarte drzwi w kokpicie pilota leżącego na podłodze w kałuży rozlanej kawy. Wyglądało tak, jakby zemdlał. Zdecydowanie nie jest to coś, co chcielibyście zobaczyć podczas lotu.

Całe szczęście udało się awaryjnie wylądować w Bułgarii, jednak pasażerowie byli zmuszeni do spędzenia nocy w hotelu zanim zaoferowano im drugi lot na Cypr. Linie lotnicze Thomson Airways wydały oświadczenie w tej sprawie:

Możemy potwierdzić, że w wyniku tego, że jeden z naszych pilotów źle się poczuł, podjęto decyzję o zmianie kierunku samolotu lecącego z Newcastle na Cypr. Do lądowania awaryjnego doszło w Bułgarii, ze względu na to, że tam było najbliższe lotnisko i pilot został zabrany do szpitala. Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym pasażerom za ich cierpliwość, zależy nam na tym, aby wszyscy jak najszybciej dotarli do miejsca docelowego.

Nawał lotów, przepracowani piloci… I takie oto efekty.


Tekst pochodzi z portalu Polish Express

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!