fbpx

Zaszczepiono ponad 100000 osób, czas na osoby spoza ΓεΣΥ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, do soboty zaszczepiono ponad 100000 osób.

Ministerstwo poinformowało, że rozpoczęły się szczepienia osób, które nie są beneficjentami Gesy, ale należą do uprawnionych grup. Ta grupa osób powinna przesłać formularz do ministerstwa zdrowia. Wyjaśniamy, że osoby, które zgodnie z harmonogramem cypryjskiego ministerstwa zdrowia powinny już zostać zaszczepione a nie są zapisane do GESY (na przykład Polacy posiadający karty wystawione przez NFZ) powinny zgłosić chęć zaszczepienia korzystając z odpowiedniej procedury.


Zdaniem Ministra Zdrowia, szczepienia na Cyprze są realizowane zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

Mieszkańcy, którzy nie są zarejestrowani na portalu Ogólnego Systemu Opieki Zdrowotnej (ΓεΣΥ), ale chcą zostać zaszczepieni w ramach Krajowego Planu Szczepień przeciwko COVID-19, muszą złożyć w Ministerstwie Zdrowia wypełniony Dokument Rejestracji Obywateli, którzy nie są beneficjentami GHS do Cypryjskiego Portalu Szczepień COVID-19, który można znaleźć w formacie do pobrania na stronie Ministerstwa Zdrowia oraz na stronie Biura Prasowo-Informacyjnego poświęconej koronawirusowi.

Dokument należy przedłożyć wraz z kopią Karty Identyfikacyjnej zainteresowanej osoby, Karty Rejestracji Cudzoziemca lub innego dokumentu tożsamości, a także kopii karty medycznej tej osoby..

Wszystkie dokumenty należy przesłać do Ministerstwa Zdrowia na adres e-mail covidvac@moh.gov.cy, pocztą na adres: 11 Prodromou and 17 Chilonos, 1449 Lefkosia, lub dostarczyć osobiście do Sektora Kart Medycznych Ministerstwa Zdrowia., 1 Prodromou and 17 Chilonos w Nikozji.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!