Zasady Rising Star

Rising Star wyjątkowy jest pod jednym względem! Ostateczne zdanie już od samego początku należy do telewidzów. Głosują oni za pomocą specjalnej aplikacji, którą trzeba zainstalować w swoim smartfonie.

Castingi do Rising Star są bardzo proste. Uczestnik stoi za specjalną kotarą stworzoną z ogromnych telebimów. Podczas występu widzowie głosują w swojej aplikacji na tak lub na nie. Jeżeli uczestnik zdobędzie wymagany w danej chwili próg pozytywnych głosów kurtyna podnosi się, a publiczność i jurorzy programu mogą zobaczyć na własne oczy uczestnika! Próg ten zazwyczaj wynosi około 60-70%. Zobaczcie, jak wygląda to w praktyce! Cynthia jak pamiętacie uzyskała 95% głosów. Oto jak wyglądał jej występ:

https://youtu.be/0RCFloH2R_w?t=2m17sKolejny etap w Rising Star to pojedynki (DUELS)! Jurorzy łączą uczestników w pary. Coś w stylu bitwy w The Voice of Poland. Tu jednak zasady są nieco inne – trochę bardziej skomplikowane.
Jeden z uczestników śpiewa przy odsłoniętej kurtynie i zbiera głosy widzów w specjalnej aplikacji. Drugi uczestnik rozpoczyna swój występ przy zasłoniętej kotarze. Dopiero, gdy uda mu się przekroczyć wymagany próg pozytywnych głosów od widzów kotara podniesie się! Jeżeli drugiemu uczestnikowi nie uda się przekonać widzów – odpada on z programu, a dalej idzie uczestnik, który występował przy otwartej kurtynie. Cynthii udało się ten pojedynek wygrać. Oto jak zaśpiewała:

https://youtu.be/SB37Gpy2S3o?t=3mHmm … trochę to skomplikowane. Wychodzi tez na to, że zawsze drugi uczestnik będzie miał gorzej!

Teraz w konkursie odpadło 32. uczestników – 32. pozostało. W kolejnym etapie czas na DUETS czyli duety. Cynthia zaśpiewa już za tydzień – początek programu o 21:00 i transmisja jak zawsze na naszych stronach. Oczywiście jak zawsze liczy na Wasze głosy.

Co będzie dalej? W kolejnych etapach konkursu zostanie już tylko 13 uczestników. 7 pierwszych występuje przy odsłoniętej kurtynie zbierając głosy od widzów w aplikacji. Osoba, która zdobędzie jak najmniej pozytywnych głosów siada na GORĄCYM KRZEŚLE. Następni uczestnicy śpiewający już za kurtyną mają więc wyznaczony próg głosów, który muszą przebić. Odpada osoba z najmniejszą liczbą pozytywnych głosów z pierwszej siódemki. Kolejne etapy Rising Star wyglądają bardzo podobnie, jak w przypadku Rundy 13!

Jurorzy w programie nie mają ostatecznego zdania. Mogą oni tak samo, jak widzowie zagłosować w aplikacji. Ich głos daje tylko kilka procent więcej niż ten oddany przez fanów Rising Star!

Nagrodami w konkursie są samochod Smart, czek na 50000€ i co najważniejsze 3. letni kontrakt z greckim przedstawicielem Warner Music firmą Heaven Music.

Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading