fbpx

Zarekwirowano tysiące podróbek

Jak poinformowała w poniedziałek policja, w kilku sklepach w dzielnicy Famagusta skonfiskowano ponad 4000 podrabianych przedmiotów.

Połączona operacja przeprowadzona w poniedziałek przez policję i służby celne ujawniła ponad 4000 przedmiotów, w tym odzież i akcesoria uważane za podróbki.


Pomimo akcji policji i służb celnych, kupno “oryginałów” nie jest w rejonach turystycznych problemem… Służby reagują jednak jedynie na donosy…


Urzędnicy skonfiskowali 1127 sztuk odzieży, toreb, pasków i kapeluszy ze sklepu odzieżowego w Ayia Napa i 1789 kolejnych ze sklepu z pamiątkami w tej samej okolicy. W sklepie w Protaras zarekwirowano 1294 podrabianych zegarków, toreb, okularów przeciwsłonecznych i czapek.

Operację rozpoczęto po otrzymaniu przez policję i urzędy celne Larnaki i Famagusty informacji o podrabianych produktach sprzedawanych w tych firmach.

Pomyślcie teraz, ile rzeczy służby musiałyby zarekwirować, gdyby odwiedziły wszystkie sklepy a nie tylko te na które doniosła prawdopodobnie konkurencja.


foto: Ja-rek De Ramas


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!