fbpx

Zapraszamy na seminarium w Nikozji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Prezes Polsko-Cypryjskiej Izby Gospodarczej, Przemysław Pokorny serdecznie zachęca do wzięcia udziału w seminarium organizowanym przez Panią Ambasador RP Irenę Lichnerowicz-Augustyn pod nazwą:

SEMINARIUM NA TEMAT NOWYCH TECHNOLOGII

„Polskie i cypryjskie ekspertki o szansach, zagrożeniach i wyzwaniach wobec nowej rzeczywistości w dobie pandemii COVID-19.
Od innowacji do dyplomacji ekonomicznej”

Seminarium szczególnie dedykowane jest kobietom przedsiębiorczym i kreatywnym, podejmującym wyzwania w kierunku nowoczesności, innowacyjności i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Wydarzenie odbędzie się na Uniwersytecie Cypryjskim w Nikozji i będzie transmitowane na żywo w Internecie

Po powitaniu uczestników przez Rektora Uniwersytetu Cypryjskiego, profesora Tasosa Christodesa oraz Panią Ambasador RP Irenę Lichnerowicz-Augustyn, inauguracyjne przemówienie wygłoszą Minister ds. Badań Naukowych, Innowacji i Polityki Cyfrowej, Pan  Kyriacos Kokkinos oraz Główny Naukowiec ds. Badań i Innowacji dr Nikolas Mastroyiannopoulos. Panelistkami będą ekspertki z Cypru i Polski, aktywnie zaangażowane w nowe technologie i dyplomację ekonomiczną. Spotkanie podzielone jest na 2 panele dyskusyjne, podczas których prowadzące podzielą się doświadczeniami z Polski i Cypru w zakresie wdrażania polityki i rozwiązań w dziedzinie nowych technologii, sztucznej inteligencji, startupów, innowacyjnej przedsiębiorczości oraz dyplomacji ekonomicznej w obliczu pandemii COVID-19.


Głównym sponsorem wydarzenia jest KGHM Polska Miedź SA


Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek, 25 maja na Uniwersytecie Cypryjskim w Nikozji i będzie transmitowane na żywo w Internecie.

Termin i miejsce: wtorek, 25 maja 2021 w godz. 15.00 – 18.30 EET na terenie Uniwersytetu Cypryjskiego, aula B108 “Anastasios G. Leventis”, kampus uniwersytecki (Aleja Panepistimiou 1, Aglantzia). Wykład oraz dyskusja będzie prowadzona w języku angielskim.


Osobisty udział jest możliwy wyłącznie z zaproszeniem. Aby potwierdzić swoją obecność, należy zadzwonić pod numer 22751980 lub wysłać e-mail na adres: n[email protected]..
Ze względu na ograniczenia Covid-19 liczba gości w Sali Uniwersyteckiej jest ograniczona, a zatem potwierdzenia obecności będą przyjmowane według kolejności zgłoszenia

Transmisja online z wydarzenia dostępna będzie na stronie: https://fb.me/e/17hzIv9eo

Na stronie https://fb.me/e/13ylEKE8G znajduje się wydarzenie – można tam znaleźć wszystkie aktualne informacje na temat seminarium.

Wsparcie i współpraca: PCCC (www.pccc.org.cy) oraz KEBE (www.ccci.org.cy/)


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!