fbpx

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu z Katarzyną Miller.

Psycholożka, psychoterapeutka, pisarka, filozofka, poetka. Autorka wielu książek i poradników psychologicznych, Katarzyna Miller pracuje z kobietami i dla kobiet.

Warto poznać kogoś, kto od zawsze przekonuje: „Nie powstrzymuj się przed spełnianiem marzeń”, „Nie skupiajmy się tak bardzo na tym, jak wyglądamy” (wywiad z Joanną Olekszyk dla Zwierciadła, sierpień, grudzień 2021). Mówi też „O rozkoszności flirtowania” (Zwierciadło, lipiec 2012), o tym, że „grzeczne dziewczynki zatrzymują świat w rozwoju” (w rozmowie z Aleksandrą Zalewską – Stankiewicz dla Miasta Kobiet).

Katarzyna Miller od lat podpowiada kobietom, jak uwierzyć we własną wartość, czerpać z życia radość, poczuć miłość i spełnienie, i wreszcie, jak otwierać się na świat i przyjmować najróżniejsze doświadczenia, które nam życie przynosi, ze zrozumieniem, dystansem i poczuciem humoru. 

Ważne są w jej przekazie także motywy zadbania o siebie i własne potrzeby, umiejętność samoakceptacji i miłości własnej. Pokazuje, jak sprawdzać i przekraczać swoje ograniczenia, odchylać kurtyny i zdejmować maski nakładane na nas przez większe czy mniejsze społeczności; ale też pokazuje w jaki sposób budować i pielęgnować własne granice, jak zaznaczać prawa i stawać we własnej obronie.


Dzięki Katarzynie Miller kobiety zmieniają swoje życie zawodowe, rodzinne, uczą się wychodzić z toksycznych sytuacji i relacji, podejmowania samodzielnych decyzji, brania odpowiedzialności za własne życie.  Pozwalają sobie żyć po swojemu i na własnych zasadach, ale z szacunkiem i dystansem do innych, ich zasad i poglądów. 


Przestają czekać, aż marzenia się spełnią albo ktoś je spełni dla nich… Same spełniają swoje marzenia. Odnajdują w sobie pokłady kreatywności. Uświadamiają sobie, że twórczością, jest ugotowanie obiadu, posprzątanie domu czy ogrodu, tak samo jak namalowanie obrazu czy zaśpiewanie piosenki.  Twórczość pozwala kobietom odnajdować w sobie pewność siebie i radość życia. Kreatywność pozwala otworzyć się na nowe doświadczenia w każdej dziedzinie życia i na samo życie patrzeć jak na kreację.

Dzięki pracy z Katarzyną Miller lub/i lekturze jej poradników i udziałach w warsztatach kobiety często zmieniają swoje nastawienie do kobiet. Zaczynają się im przyglądać, doceniać ich sukcesy i lekcje, odczuwają więcej szacunku i zrozumienie. Uczą się chwalić i doceniać siebie nawzajem, uświadamiać jedna drugiej, z czego mogą być dumne, czego mogą sobie pogratulować. Uczą się zadawać pytania, dawać odpowiedzi, przykłady. 

Katarzyna Miller, dzięki swojej wielopłaszczyznowej twórczości i obecności w codziennym życiu kobiet (także poprzez własny kanał YT „Na chwilę” czy pozostałe social media) pokazuje, jak ważne jest zadbanie o siebie w aspekcie całościowym. Obecna sytuacja wymusza samoczynnie dbanie o zdrowie fizyczne. Dzięki psycholożce uświadamiamy sobie, że zdrowie psychiczne jest równie ważne. Z takim samym zaangażowaniem można rzucać palenie i wychodzić z toksycznego myślenia na swój temat.  Z taką samą radością można kupować abonament na siłownię i warsztat pomagający nauczyć się technik asertywności. 


Słuchajmy, kiedy mówi, jak ważne jest poznawanie siebie i dbanie o siebie. O tym, że brak miłości własnej może powodować wiele napięć w ciele i w duszy, wiele stresów i chorób.


Na pytanie, kim jest Katarzyna Miller odpowiadamy.

Jest Królową swojego życia i przekonuje, że każda z nas może nią zostać w każdym momencie. Inspiruje do poszukiwań własnej korony. („Królowe Życia”, Wyd. Zwierciadło, 2012)

Zapraszamy najserdeczniej do skorzystania z okazji i poznania na żywo tej fantastycznej kobiety.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 stycznia 2022, o godzinie 15:30 w Pafos, w przytulnej restauracji Kingfisher Fish Tavern, prowadzonej przez przemiłą właścicielkę Panią Emilię Gąsiewicz i jej męża, Eleftheriosa Saparilla.

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy zakończonej pytaniami od publiczności, po którym będzie możliwość zakupu książek autorki.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o kontakt. Z uwagi na sytuację, ilość miejsc jest ograniczona.

Data spotkania: sobota, 22.01.2022 godz. 15:30 – 17:00, cena wstępu: 15 EUR (przedpłatę prosimy przesyłać na paypal, revolut)

Miejsce: Kingfisher Fish Tavern, Epaminonda 2, Kato Pafos 8045 – https://www.facebook.com/kingfisher.taverna, https://www.instagram.com/kingfisher_restaurant_/
Kontakt: telefon / WhatsApp – 97658471

Organizatorzy:


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!