Zapraszamy do Nikozji na SWEAT!

Zabierzcie przyjaciół i znajomych na polski dramat z 2020 roku „SWEAT” – będzie z greckimi napisami! Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy na festiwal filmowy „EUROPE IN CINEMA” współorganizowany przez Ambasadę RP w Nikozji. W ramach festiwalu, w najbliższą niedzielę wyświetlony zostanie polski dramat z 2020 r. „SWEAT”


„Sweat” to poruszający i wyrazisty portret polskiej influencerki. Niezwykle współczesny film o nowym rodzaju samotności w czasach social mediów. k

„Sweat” opowiada o trzech dniach z życia Sylwii Zając, influencerki fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki.

W internecie ma setki tysięcy followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników, a na imprezach każdy próbuje do niej podejść i ją poznać.

Jednak kiedy jest w domu i wyłącza telefon, zostaje zupełnie sama. Choć Sylwia z łatwością, spontanicznie i bez cenzury dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama.

Film będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę, 10 grudnia 2024 roku – University of Cyprus (Main Auditorium, Kallipoleos 75 Nicosia) – początek o godzinie 17:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!