fbpx

Zamontują inteligentną sygnalizację

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

W poniedziałek rozpoczynają się prace nad montażem inteligentnej sygnalizacji świetlnej na rondzie Agia Fyla

Gmina Limassol informuje, że projekt, którego zakończenie planowane jest na 25 maja 2021 r., dotyczy nowej nawierzchni asfaltowej oraz częściowej sygnalizacji ronda Agia Fylaxeos, wraz z systemem sterowania ruchem.


Prace remontowe na drogach będą wykonywane w nocy od godziny 21:00 do 6:00, pozostałe w ciągu dnia w normalnych godzinach lub w weekendy.

Gmina Limassol szacuje, że „instalacja sygnalizacji świetlnej na nierównym skrzyżowaniu Agia Fyla złagodzi ponadczasowe problemy związane z opóźnieniami, korkami i długimi kolejkami pojazdów obserwowanymi na rondach obwodnicy Limassol”.

Minister transportu Giannis Karousos w swoich wypowiedziach na konferencji prasowej, która odbyła się kilka miesięcy temu w celu prezentacji systemu w gminie Limassol, stwierdził, że symulacja badania dla instalacji sygnalizacji świetlnej pokazała, że ​​w tym miejscu może nastąpić natychmiastowa poprawa zmniejszająca liczbę korków na trasie nawet o 57%.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!