fbpx

Zamknęła psa na balkonie podczas upałów!

To już naprawdę trzeba nie mieć serca, aby podczas takich upałów zamknąć psa na balkonie i wyjść z domu!

Kobieta, która zostawiła psa na balkonie bez jedzenia i wody podczas fali upałów, została oskarżona na piśmie i tymczasowo straciła prawo do opieki nad swoim zwierzakiem, poinformowała w poniedziałek policja.


Policja w Pafos została poinformowana, że ​​pies został zostawiony na odkrytym balkonie mieszkania około godziny 13:00 w niedzielę.


Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, odkryli, że pies nie miał wody ani jedzenia, a właściciel mieszkania zaginął. Podczas próby uwolnienia ze śmiertelnej pułapki psa przybyła właścicielka mieszkania, która powiedziała, że ​​niedawno przeprowadziła się do budynku i nadal pracuje nad stworzeniem odpowiedniej przestrzeni dla swojego zwierzaka.

Została oskarżona na piśmie o przestępstwa związane z ochroną i dobrostanem zwierząt. Policja ​​poinformowała służby weterynaryjne Pafos. Do czasu zakończenia śledztwa pies został przekazany upoważnionej osobie do tymczasowej opieki we współpracy z organizacjami zajmującymi się dobrostanem zwierząt.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!