fbpx

Zamknęła psa na balkonie podczas upałów!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

To już naprawdę trzeba nie mieć serca, aby podczas takich upałów zamknąć psa na balkonie i wyjść z domu!

Kobieta, która zostawiła psa na balkonie bez jedzenia i wody podczas fali upałów, została oskarżona na piśmie i tymczasowo straciła prawo do opieki nad swoim zwierzakiem, poinformowała w poniedziałek policja.


Policja w Pafos została poinformowana, że ​​pies został zostawiony na odkrytym balkonie mieszkania około godziny 13:00 w niedzielę.


Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, odkryli, że pies nie miał wody ani jedzenia, a właściciel mieszkania zaginął. Podczas próby uwolnienia ze śmiertelnej pułapki psa przybyła właścicielka mieszkania, która powiedziała, że ​​niedawno przeprowadziła się do budynku i nadal pracuje nad stworzeniem odpowiedniej przestrzeni dla swojego zwierzaka.

Została oskarżona na piśmie o przestępstwa związane z ochroną i dobrostanem zwierząt. Policja ​​poinformowała służby weterynaryjne Pafos. Do czasu zakończenia śledztwa pies został przekazany upoważnionej osobie do tymczasowej opieki we współpracy z organizacjami zajmującymi się dobrostanem zwierząt.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!