fbpx

Zamiast siedzieć w domu wybierzcie się na paintball

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Ostatnimi czasy zamiast aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, coraz częściej jako formę rozrywki wybieramy komputer, tablet, telefon czy telewizję…

Sprzęty te stały się nieodłączonym elementem naszego życia, służą jako narzędzia pracy i nauki. Na korzystanie z nich tracimy coraz więcej czasu i dlatego ważnym jest by umieć rozstać się z nimi choćby na weekend i poświecić wolny czas dla siebie, rodziny czy znajomych.

Zachęcam Was serdecznie do niepowtarzalnej, wyśmienitej zabawy, a mianowicie do gry w Paintball, która sprawi Wam wiele radości i zapewni doskonały humor oraz wspomnienia.


Na Cyprze mamy bodajże 5 miejsc gdzie możemy postrzelać kulkami z farbą. Ta forma aktywności fizycznej jest fantastyczną rozrywką dla dużych i małych; uczy pracy w zespole, rywalizacji, zwinności, sprytu i dążenia do wyznaczonego celu.

Na pistolety mówi się tu “markery” i przypominają one broń pneumatyczną, są dość lekkie i proste w obsłudze.

Na „polu bitwy” człowiek zapomina o wszelkich kłopotach i przytłaczającej codzienności za to świetnie się bawi, a pozytywne hormony skaczą wysoko.

Prędkość, celność i sprawność fizyczna to nie wszystko – przyda się również umiejętność opracowania planu działania i obrania odpowiedniej strategii by móc skutecznie się bronić, przewidzieć ruchy przeciwnika i go pokonać, bo o to w tej grze właśnie chodzi.

Nad całą grą nieustannie pieczę sprawują sędziowie, którzy dbają o bezpieczeństwo i zasady fair play, a przed rozpoczęciem zabawy wszyscy przechodzą niezbędne szkolenie. Dzieci otrzymują broń słabszą, a wszyscy specjalne kombinezony i maski, zapewniające ochronę.

Czasem zdarzy się siniak czy zadrapanie, ale satysfakcja wszystko rekompensuje!


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!