Zamiast iść, będzie można zadzwonić

Ministerstwo Innowacji udostępni obywatelom wideokonferencje z Centami Obsługi Obywatela.

Jak poinformowało Wiceministerstwo Badań Naukowych Innowacji i Polityki Cyfrowej trwają prace nad  uruchomieniem nowej platformy cyfrowej mającej na celu łączenie, informowanie i ułatwianie transakcji elektronicznych między obywatelami a centrami obsługi obywateli (KEP).


Platforma będzie dostępna prawdopodobnie od środy 20 kwietnia 2022 r. pod adresem www.mygovlive.gov.cy , a pierwsze terminy spotkań wideokonferencji będą dostępne  2 maja 2022 r.


Dzięki MyGovLive  można będzie umawiać się na wideokonferencje z przedstawicielami KEP i dokonywać transakcji elektronicznych związanych ze świadczonymi usługami.

Na chwilę obecną MyGovLive obejmuje tylko obywateli Cypru korzystających z loginu CY, co jest warunkiem wstępnym dostępu do szerokiej gamy usług elektronicznych świadczonych przez Republikę Cypryjską, które w innym przypadku wymagałyby fizycznej obecności.

Władze dążą do rozszerzenia usługi świadczonej na platformie, która ma na celu ułatwienie i promowanie transakcji elektronicznych oraz podniesienie jakości usług.

Platforma powstała w ramach współpracy z greckim Ministerstwem Zarządzania Cyfrowego.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading