Jednak bogatemu także nie wolno!

Ministerstwo Rolnictwa zaprotestowało przeciwko planom młodej pary, która planowała wybudować dla swoich gości weselnych scenę na plaży przy hotelu Anassa.

Młoda para wymyśliła, że urządzi przyjęcie weselne na plaży przy hotelu. Wprowadzono buldożery aby wyrównały plażę. Jakież było zdziwienie ich operatorów, gdy spod piasku zaczęły uciekać młode żółwie – widać to świetnie na zdjęciu obok. Operatorzy wstrzymali pracę i powiadomili gminę.

Gmina natychmiast zażądała od właścicieli hotelu wstrzymania prac i ukarała ich mandatem w wysokości 500€. Na szczęście prace zostały wstrzymane.

Okazuje się, że na trzy dniowym weselu, które odbędzie się we wspomnianym hotelu, wystąpią prawdziwe gwiazdy i właśnie dla nich miała zostać wybudowana scena na plaży. Wystąpią między innymi Justin Bieber i Christina Aguilera.

Christina Aguilera natychmiast po tym, jak otrzymała informację na temat prac na plaży zaprotestowała na swoim tweeterze:

Menager hotelu zapowiedział, że scena zostanie ustawiona w innym miejscu a życiu i zdrowiu młodych żółwi nie będzie zagrażać żadne niebezpieczeństwo.

Szczerze powiedziawszy wątpimy w te zapewnienia. Widząc na zdjęciach odległość hotelu od żółwich gniazd weselnicy z samej ciekawości pójdą sprawdzać co dokładnie dzieje się z młodymi.

No chyba, że władze postawią policjantów, albo Partia Zielonych będzie pilnować żółwich gniazd…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading